PEŁNA OFERTA I OPIS TECHNIK

DRUK NA ODZIEŻY

Koszulki i torby z Logiem Twojej firmy.

HAFT

- wielokolorowy pozwala na logowanie grubszych tkanin takich jak polar i frotte (czapki, polary, ręczniki, kurtki, torby), Jest to metoda elegancka, trwała i efektowna, praktycznie niezniszczalna forma znakowania wszelkiej odzieży. Haft może być wykonany nicią o dowolnym kolorze, także poliestrową czy metalizowaną. Wykonujemy także naszywki haftowane, które można naszywać na dowolną odzież - niezastąpiona metoda przy często powtarzanych realizacjach małych, zróżnicowanych nakładów i kolekcji ubrań z jednakowym logotypem.

NAKLEJKI WYPUKŁE 3D (żywiczne)

- naklejki do znakowania klipsów długopisów, urządzeń AGD i RTV, komputerów, elektronarzędzi, do znakowania urządzeń grzewczych i chłodniczych, na meble, idealne na naklejki samochodowe. Wylana na powierzchni naklejki przezroczysta poliuretanowa żywica zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi i uodparnia nalepki 3D na działanie promieni UV, detergentów, wody oraz innych czynników zewnętrznych.

TAMPODRUK

– metoda najpopularniejsza do znakowania drobnych upominków. Tą metodą można obrandować prawie każdy materiał płaski i na niewielkich krzywiznach. Osiągamy mały, precyzyjny nadruk, także wielokolorowy, na artykułach z tworzyw sztucznych, drewna, metalu. Do nadruków na przedmiotach szklanych i metalowych stosowane są specjalne farby, które uzyskują pełną trwałość po wypaleniu w temperaturze 180°C.

źródło by Harkonnen2 - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=829202źródło

SITODRUK

- nadruk o dużym formacie, wielokolorowy, przede wszystkim na tkaninach i papierze. Stosujemy także bardziej wysublimowane techniki zdobienia odzieży: termotransfer, flock, druk folią, druk wypukły i pachnący, a także lśniącą, mieniącą się farbą przypominającą z wyglądu rozdrobniony metal (glitterowy), druk z posypką, puszysty... wodny i plastisolowy.

silk-screen-1246169_1920
grawerowanie

GRAWEROWANIE LASEROWE -

- jedna z najdroższych, lecz zarazem najbardziej efektownych form znakowania. Promień lasera matuje bądź delikatnie rzeźbi powierzchnię danego przedmiotu. Doskonale prezentuje się na metalu, drewnie, skórze, materiałach skóropodobnych i szkle, charakteryzuje się wysoką trwałością. Maszyny do tego rodzaju znakowania współpracują z komputerem przenosząc projekty bezpośrednio na przedmioty. Technika laserowa daje możliwość personalizacji każdego przedmiotu.

PERSONALIZACJA LASEROWA

- tą metodą można oznakować np. kalendarze z nazwiskami osób obdarowanych.

DRUK SUBLIMACYJNY NA ODZIEŻY

- technika ta polega na nadrukowaniu dowolnego wzoru full kolor specjalnymi farbami sublimacyjnymi na papierze transferowym. Następnie wzór przenoszony jest za pomocą termoprasy na białą tkaninę z dzianiny poliestrowej lub inne podłoża, zawierające min. 60% włókna sztucznego. W druku sublimacyjnym pigmenty podczas podgrzewania przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w stan gazowy i ich pary są absorbowane i blokowane przez włókna poliestrowe. Metoda ta pozwala na wykonanie nadruków wielobarwnych, prawie fotograficznej jakości i niezwykłej trwałości.

ZNAKOWANIE GADŻETÓW REKLAMOWYCH DLA TWOJEJ FIRMY

Znakowania reklamowe wykonujemy na podstawie otrzymanych materiałów (logo, znaki graficzne). Powinny one zostać dostarczone w formacie wektorowym Corel Draw (rozszerzenie .cdr).

Jeśli chcą Państwo wydrukować tekst – prosimy o przesłanie go wraz z fontami lub zamieniony na krzywe. Wszystkie rodzaje usług logowania wykonujemy na materiałach własnych lub powierzonych.